Jamesom Harden podpisal štiriletno podaljšanje pogodbe

Ekipa iz severnoameriške košarkarske lige NBA Houston Rockets je s svojim zvezdnikom Jamesom Hardnom podpisala štiriletno podaljšanje pogodbe, ki bo 26-letniku prinesla 107 milijonov evrov.

James Harden Houston

Harden (na fotografiji) se za razliko od nekdanjega soigralca Kevina Duranta ni odločil za odmevno selitev. (Foto: Reuters)

Ob tem so rakete predstavile svoji novi okrepitvi Erica Gordona in Ryana Andersona, ki sta prišla kot prosta igralca. “Od prvega koraka v Houstonu je samo ljubezen. Vesel sem, da bom tu še štiri leta. Napredujemo. Gradimo. Z novimi igralci se bodo prihodnje leto dogajalo dobre stvari,” je ob podpisu dejal James Harden, ki je v Houston prišel v sezoni 2012/13 iz ekipe Oklahoma City Thunder, v dresu raket pa se je razvil v enega najboljših strelcev lige NBA. V sezoni 2015/16 je v povprečju dosegal 29 točk, 6,1 skoka in 7,5 skoka.

 

Leave a Reply