Nameni del dohodnine klubu

V letu 2016 – Nameni del dohodnine KK Zagorje in s tem pomagaj pri nadalnjem razvoju košarke v Zagorju

V skladu s 142. členom Zakona o dohodnini lahko davčni zavezanec zahteva, da se do 0,5% dohodnine, odmerjene po tem zakonu od dohodkov, ki se vštevajo v letno davčno osnovo, nameni za financiranje splošno-koristnih namenov, kot so npr. društvo, zveza društev…

V letu 2016 bo prvič med upravičenci za prejemanje dela dohodnine, ki ga lahko namenite donacijam, tudi Košarkarski klub Zagorje. Zato se na vas obračamo s prošnjo, da ta del dohodnine namenite prav našemu klubu.

NIČ VAS NE STANE, DA STE DOBRODELNI.

V kolikor tega dela sredstev ne namenite nikomur, se odvedejo v državni proračun. Del dohodnine, ki bi jo namenili Košarkarskemu klubu Zagorje, torej ne povečuje vaše davčne obveznosti, niti vam ne povzroča kakšnih drugih stroškov, le del davka, ki bi ga sicer prejela država, bo neposredno prejel naš klub, ki bi mu tako zbrana sredstva veliko pomenila.

Zahvaljujemo se vam za vašo pomoč!

Obrazec bo na voljo pravočasno.

.